Kepuce

Je duke parë 1 - 6 nga 6 artikull(j)

Kepuce tenisi te markave me te mira per meshkuj dhe femra

Asnjë dyqan tjetër nuk është në gjendje t'ju ofrojë ofertën e shkëlqyer online të këpucëve tenisi si ajo e dyqanit tonë të specializuar. Në këtë seksion mund të gjeni  modele  këpucësh tenisi për burra , gra  dhe fëmijë  nga markat më të njohura. Përveç kepuceve më të fundit, ju mund të zgjidhni këpucët tuaja të reja të tenisit nga modelet e Nike , adidas , Asics , Lotto  dhe të gjitha markave të tjera të disponueshme në Smash.al. Dhe kjo nuk është e gjitha! Ju pëlqen të dilni në fushë me  këpucët e kampionëve të mëdhenj të tenisit? Jemi gjithmonë të parët që lançojmë modelet e reja të përdorura të tenisteve të momentit në turnetë prestigjioze Grand Slam, edhe në versionin për fëmijë për më të vegjlit. Nëse, nga ana tjetër, jeni të interesuar për ato të sezoneve të kaluara, hyni në sitin tonë, për ju një gamë e madhe këpucësh tenisi në ofertë me  zbritje deri në 30%.

Toke e kuqe, all court apo bar? Fusha të ndryshme, atlete tenisi me thembra të ndryshme

Zgjedhja e këpucëve atlete të tenisit është një moment i rëndësishëm, duhet të keni parasysh stilin tuaj të lojës dhe ndjesitë që dëshironi të arrini gjatë stërvitjes ose në ndeshjet tuaja më të vështira. Sigurohuni që ato të jenë të pajisura me teknologji inovative që garantojnë një përshtatje të rehatshme dhe të qëndrueshme, lëvizshmëri dhe ngjitje të përsosur në tokë, që ato të jenë të ndërtuara me një sipërme të butë dhe të frymëmarrjes dhe me një thembër të lehtë dhe që thith goditjet. Por për të siguruar shpejtësi shpërthyese të lëvizjes, stabilitet dhe ekuilibër gjatë ekzekutimit të goditjes, ju duhet të zgjidhni  këpucët tuaja të reja të tenisit  kryesisht duke marrë parasysh sipërfaqen e lojës. Toka është në fakt një nga faktorët themelorë. Nëse luani në fusha toke e kuqe duhet të vishni  këpucë atlete tenisi me thembra të fushës të cilat, me modelin karakteristik të kurrizit të peshkut, parandalojnë grumbullimin e dheut në hap dhe ju lejojnë të merrni tërheqje maksimale në lëvizje të shpejta dhe në të njëjtën kohë të rrëshqitni pa rrezikun e shtrembërimeve të rrezikshme. Në fushat e betonit, përdorni  këpucë të forta , ato kanë një thembër të fortë të aftë për t'i bërë ballë sforcimeve të sipërfaqes së betonit, sigurojnë amortizues dhe elasticitet për të mbrojtur këmbët dhe këmbët nga ashpërsia e fushës dhe kanë një sipërme rezistente për t'ju ofruar të nevojshmen stabiliteti. Kur, nga ana tjetër, ju pëlqen të luani në fusha të ndryshme, ato më të përshtatshmet janë sigurisht të  gjitha këpucët e tenisit në fushë , të bëra me një thembër që siguron kapje dhe përshtatet me sipërfaqe të ndryshme.

Blini këpucët tuaja të reja të tenisit në Smash.al: përfitoni nga ofertat!

Blini këpucët tuaja të reja të tenisit në internet. Eshtë super e përshtatshëm sepse ne ju ofrojmë gjithmonë çmimin më të mirë të tregut. Mund të përfitoni edhe nga transporti falas duke shpenzuar vetëm 99€! Të gjitha këpucët e tenisit që shihni në faqe janë menjëherë të disponueshme në magazinë dhe gati për t'u dërguar pas disa orësh. Do të habiteni nga shpejtësia me të cilën ne përpunojmë porosinë tuaj, duke e dorëzuar atë në shtëpinë tuaj ose në adresën që keni treguar në 24/48 orë në të gjithë Shqiperine. 

Product added to wishlist
Product added to compare.