Kerko ketu per raketen tende te Tenis-it apo Padel-it

YONEX EZONE

Dyqan tenisi online

Smash.al është dyqani online i specializuar në shitjen e të gjitha produkteve për tenis: raketa, këpucë tenisi, veshje, topa, çanta, aksesorë me fije. Gama më e gjerë e artikujve të tenisit të markave më të mira, gjithmonë në dispozicion.

Raketa tenisit

Shpërndarja dhe shitje te raketave te tenisit duke perfshire qindra modele nga markat më të mira: Babolat, Head, Wilson, Dunlop, Prince dhe shumë të tjera, madje edhe raketa për fëmijë. Nëse keni dyshime në lidhje me karakteristikat e raketës suaj të ardhshme, mos kini frikë, ne jemi ne dispozicion per t'ju udhëhequr në modelet më të mira të përshtatura për ju. Rehatohuni dhe zgjidhni raketën tuaj të re në dyqanin Smash Tennis & Padel.

Këpucë dhe Veshje

Me siguri dy nga departamentet më tërheqëse të Smash.al! Numri i këpucëve tenisi që ofrojmë në megastore është vërtet mbresëlënës, katalogu ynë pasurohet çdo ditë me modelet më të fundit për meshkuj dhe femra, nga markat më të mira Nike, Asics, Adidas, Wilson, Babolat e shumë të tjera. E njëjta gjë për veshjet, ku mund të zgjidhni pamjen tuaj të re të tenisit midis katër kategorive të mëdha: Burra, Gra, Djem dhe vajza.

Tela per raketa tenisi

Një nga zgjedhjet më delikate për një lojtar tenisi është ajo e tenisit, por është edhe më tërheqëse, ose për të përftuar një përmirësim të vetë lojës. Hyni në departamentin e tenisit dhe orientohuni falë udhëzuesit tonë të ri për zgjedhjen e një tel tenisi, gjithçka do t'ju duket shumë e thjeshtë. Zgjidhni bazuar në qëllimet tuaja: Multifilament nëse doni ndjeshmëri dhe fuqi, monofilament nëse kërkoni kontroll dhe kohëzgjatje, zorrë natyrale nëse dëshironi majën. Cilado qoftë zgjedhja juaj, në bobina apo set individual, ne kemi telin e duhur për ju!

Topa, dorezë dhe aksesorë

Asnjë dyqan tjetër nuk ofron një ofertë aksesorësh aq të gjerë sa ajo e Smash Tennis & Padel! Në dyqanin tonë online mund të gjeni ofertat më të mira për topat e tenisit, për të gjitha sipërfaqet dhe nivelet e lojës, si dhe të gjithë aksesorët për raketën tuaj. Nëse keni nevojë për të ngritur një fushë tenisi ose për ta ristrukturuar atë, vizitoni shpërndarjen e aksesorëve për fushë, gjithmonë do të gjeni gjithçka që ju nevojitet. Filloni të blini menjëherë, nuk do të pendoheni!

Çanta dhe çanta shpine për të gjitha shijet

Zgjedhja e një çante tenisi është si një lojë djemsh kur përballeni me një ofertë fantastike si e jona. Marrja e të gjitha pajisjeve tuaja të tenisit nuk do të jetë më problem nëse zgjidhni çantën që i përshtatet zakoneve tuaja. Nëse ju pëlqen të hipni në një motoçikletë, zgjidhni një çanta shpine të rehatshme ose blini çantën më të rehatshme për kërkesat tuaja. Nuk doni të hiqni dorë nga asgjë, apo jo? Tani vendosni gjithçka brenda: raketa, këpucë, rroba, topa dhe aksesorë etj. 

Transporti falas per porosi mbi 9900 leke.

Ne mund të dorëzojmë raketën tuaj të re ose çdo produkt për tenis në kohë rekord: 1-2 ditë pune nëse banoni në Shqiperi, 2 deri në 4 ditë nese banoni ne Kosove.

Dhe nëse nuk jeni të kënaqur me blerjen tuaj, keni 8 ditë për të kërkuar kthime falas. Shijoni komoditetin e blerjeve në internet dhe blini produktete më të mirat e tenisit. 

Me te rejat

10 raketat që kanë bërë historinë e tenisit

10 raketat që kanë bërë historinë e tenisit Kur bëhet fjalë për raketat e tenisit, rëndësinë historike i jep ndërthurja e teknologjisë dhe popullaritetit. Që nga fillimi i sportit tonë, tenistët dhe entuziastët kanë mundur të eksperimentojnë me modele të ndryshme, disa të pasuksesshme, të tjera revolucionare. Në fund të fundit, një raketë është po aq e rëndësishme sa ndryshimet që ka sjellë dhe sa është përqafuar nga masa. Ja cilat janë 10 raketat që ndryshuan më shumë tenisin.

Read more
Raketa tenisi
0 comments
144 views

5 raketat më të mira të tenisit për lojtarët e fillestar

Loja e tenisit është një sport emocionues dhe sfidues, që kërkon jo vetëm aftësi fizike, por edhe një raketë të mirë. Për lojtarët fillestar, zgjedhja e një raketë të përshtatshme është e rëndësishme për të ndihmuar ata të zhvillojnë teknikat e duhura dhe të përparojnë në kete sport. Në këtë artikull do të shohim 5 raketa e tenisit më të mira për lojtarët e fillestar.

Read more
Raketa tenisi
0 comments
403 views

Ne ndjek

Transport gratis siper 9.900 leke
Dergesa brenda 24h/48h
Çmimet me te lira ne treg
Product added to wishlist
Product added to compare.