Smash Albania

Produkte tenisi

Dyqan tenisi dhe padeli online

Smash.al është dyqani online i specializuar në shitjen e të gjitha produkteve për tenis: raketa, këpucë tenisi, veshje, topa, çanta, tela tenisi, grip, aksesorë etj. Tek ne do gjeni nje game te gjerë e artikujve të tenisit të markave më të mira.

Raketa tenisit

Shpërndarja dhe shitje te raketave te tenisit duke perfshire qindra modele nga markat më të mira: Babolat, Head, Wilson, Dunlop, Prince dhe shumë të tjera, madje edhe raketa për fëmijë. Nëse keni dyshime në lidhje me karakteristikat e raketës suaj të ardhshme, mos kini frikë, ne kemi krijuar për ju udhëzuesin e ri për të zgjedhur një raketë tenisi dhe Raket Finder fantastik që do t'ju udhëheqë në modelet më të mira të përshtatura për ju. Rehatohuni dhe zgjidhni raketën tuaj të re në dyqanin Smash Tennis & Padel.

Këpucë, Veshje, Topa, Çanta dhe Aksesore te ndryshem

Këpucë dhe Veshje

Me siguri dy nga departamentet më tërheqëse të Smash.al! Numri i këpucëve tenisi që ofrojmë në megastore është vërtet mbresëlënës, katalogu ynë pasurohet çdo ditë me modelet më të fundit për meshkuj dhe femra, nga markat më të mira Nike, Asics, Adidas, Wilson, Babolat e shumë të tjera. E njëjta gjë për veshjet, ku mund të zgjidhni pamjen tuaj të re të tenisit midis katër zonave të mëdha: Burra, Gra, Djem dhe vajza.

Tela per raketa tenisi

Një nga zgjedhjet më delikate për një lojtar tenisi është ajo e tenisit, por është edhe më tërheqëse, ose për të përftuar një përmirësim të vetë lojës. Hyni në departamentin e tenisit dhe orientohuni falë udhëzuesit tonë të ri për zgjedhjen e një vargu tenisi, gjithçka do t'ju duket shumë e thjeshtë. Zgjidhni bazuar në qëllimet tuaja: Multifilament nëse doni ndjeshmëri dhe fuqi, monofilament nëse kërkoni kontroll dhe kohëzgjatje, zorrë natyrale nëse dëshironi majën. Cilado qoftë zgjedhja juaj, në bobina apo set individual, ne kemi vargun e duhur për ju!

Topa, dorezë dhe aksesorë

Asnjë dyqan tjetër nuk ofron një ofertë aksesorësh aq të gjerë sa ajo e Smash Tennis & Padel! Në dyqanin tonë online mund të gjeni ofertat më të mira për topat e tenisit, për të gjitha sipërfaqet dhe nivelet e lojës, si dhe të gjithë aksesorët për raketën tuaj. Nëse keni nevojë për të ngritur një fushë tenisi ose për ta ristrukturuar atë, vizitoni shpërndarjen e aksesorëve për fushë, gjithmonë do të gjeni gjithçka që ju nevojitet. Filloni të blini menjëherë, nuk do të pendoheni!

Çanta dhe çanta shpine për të gjitha shijet

Zgjedhja e një çante tenisi është si një lojë djemsh kur përballeni me një ofertë fantastike si e jona. Marrja e të gjitha pajisjeve tuaja të tenisit nuk do të jetë më problem nëse zgjidhni çantën që i përshtatet zakoneve tuaja. Nëse ju pëlqen të hipni në një motoçikletë, zgjidhni një çanta shpine të rehatshme ose blini çantën më të rehatshme për kërkesat tuaja. Nuk doni të hiqni dorë nga asgjë, apo jo? Tani vendosni gjithçka brenda: raketa, këpucë, rroba, topa dhe aksesorë, të gjitha në një qese me 9 ose më shumë tezga.

Transporti falas per porosi mbi 9900 leke

Ne mund të dorëzojmë raketën tuaj të re ose çdo produkt për tenis në kohë rekord: 1-2 ditë pune nëse banoni në Shqipëri, 2 deri në 4 ditë nese banoni ne Kosove.
Dergojme raketa tenisi ne Tirane, raketa tenisi ne Shkoder, raketa tenisi ne Durres, raketa tenisi ne Fier, raketa tenisi ne Vlorë, Raketa tenisi ne Elbasan, Raketa Tenisi ne Lezhë, Raketa tenisi Korçë, Raketa tenisi Berat, Raketa tenisi Dibër, dhe ne te gjitha qytetet dhe komunat e Shqipërisë

Product added to wishlist
Product added to compare.