Kepuce per meshkuj

Je duke parë 1 - 5 nga 5 artikull(j)

Ashtu si shumica e lojtarëve të tenisit, zgjidhni këpucët e tenisit për meshkuj që  i përshtaten më së miri lojës dhe shijeve tuaja!

KËPUCËT TENISI PËR BURRA: CILIN MODEL TË ZGJEDHNI PËR STILI TUAJ TË LOJËS?

Kur praktikoni një sport është thelbësore të jeni të pajisur mirë. Për ju entuziastët e tenisit, do të jetë e rëndësishme të dini se  këpucët e tenisit janë jashtëzakonisht të rëndësishme për të luajtur me rehati dhe siguri. Një lojtar bazë, volejues ose sulmues do të gjejë atë që kërkon këtu! Ju gjithashtu duhet të merrni parasysh atë që ju nevojitet: dinamizëm dhe butësi ose  mbështetje dhe stabilitet.

KËPUCËT TENIS: REHATI PËR KËMBËT TUAJA

Gjatë ndeshjeve tuaja të tenisit, hapat tuaj janë të shënuar dhe kanë nevojë për mburrje efektive të thembrave. Më të forta se këpucët e vrapimit  , këpucët e tenisit ofrojnë mbështetje të shkëlqyer në lëvizjet anësore. Të përshtatshme për një lojë moderne që nga fillimi,  këpucët e tenisit ofrojnë dinamizmin e nevojshëm për të shoqëruar lojtarët në vrapimet e tyre përpara.

KËPUCËT TENISI PËR BURRA TË PAISURA ME TEKNOLOGJI TË AVANCUARA

Të zhvilluara për tenistë profesionistë si Nadal , Federer , Djokovic , Tsonga , Pouille , Dimitrov ou Wawrinka , markat më të mëdha të tenisit konkurrojnë për të përshtatur modelet e tyre të këpucëve me praktikat e tenisit konkurrues, si dhe në një nivel amator. Adidas Primeknit  , sholla Babolat Michelin  , njësia e ajrit të zmadhimit Nike ose Asics Gel  janë pjesë e teknologjive të pranishme në këpucët e tenisit për meshkuj .

KËPUCËT TENISI PËR MESHKUJ: KOMBINON KOFORTIN DHE STILI!

Nëse tenisi ka të bëjë me performancën, mos harroni të tregoni stilin e lartë në fusha! Meshkujt që duan të jenë në krye në të gjitha rrethanat do t'i vlerësojnë modelet e disponueshme në smash.al. Dhe ka diçka për të gjitha shijet! Bëni zgjedhjen tuaj midis këpucëve tenisi për meshkuj ultra të matur  me një prekje elegance, me ngjyra të tilla si gri, e zezë dhe e bardhë. Për ata që kërkojnë diçka alternative dhe një pamje origjinale, ata do të adoptojnë këpucët më origjinale të tenisit  !

Product added to wishlist
Product added to compare.