Topa

Je duke parë 1 - 15 nga 15 artikull(j)

Topa tenisi

Topa tenisi te markave me te mira. Topa tenisi babolat, topa tenisi dunlop, topa tenisi atp finals

Smash.al do të gjeni të gjitha modelet e topave të tenisit  me çmimet më të mira online të përditësuara çdo ditë për të garantuar komoditet maksimal në blerjet tuaja. Në departamentin e gjerë të topave të tenisit do të gjeni vetëm markat më të mira në këtë sektor: Dunlop , Babolat ,  Head dhe  Wilson. Mund t'i blini në tuba të vetëm, ose të rrisni sasinë për të marrë një zbritje më të madhe. Nuk ka asnjë top tenisi që mund të konsiderohet universalisht më i mirë, por sigurisht që ka modele më të mira që kanë fituar një vlerësim të madh në mesin e lojtarëve të tenisit. Industria e tenisit tani ka arritur një nivel shumë të lartë të cilësisë në lidhje me topat e tenisit, të cilat të gjitha rikthejnë besueshmërinë, qëndrueshmërinë dhe komoditetin. 

Zgjidhni topin që është i duhuri për ju

Zgjedhja e topit ideal të tenisit varet nga disa faktorë, siç është sipërfaqja e lojës. Shumë topa tenisi janë të përshtatshëm për të gjitha sipërfaqet, të ashtuquajturat të gjitha fusha , por ka shumë modele specifike për  baltën , të bëra me një shami që është veçanërisht rezistent ndaj lagështirës tipike të kësaj sipërfaqeje. Ka edhe topa tenisi për çdo nivel loje. Nëse i merrni seriozisht ndeshjet tuaja dhe dëshironi të siguroni ndjenjën maksimale të lojës, zgjidhni një model në kategorinë " konkurrencë ", këto janë topa të karakterizuar nga performanca e lartë. Për të dalë në fushë çdo ditë, zgjidhni një top tenisi specifik për  stërvitje, e cila shquhet për qëndrueshmërinë dhe rezistencën e saj ekstreme. Dhe për të vegjlit? Është e rëndësishme të zgjidhni topin bazuar në nivelin e rikthimit të përshtatshëm për moshën e tenistëve të vegjël. Mbështetuni te instruktori juaj i besuar për të dhe zgjidhni midis topave të tenisit për fëmijë .

Dëshironi të luani menjëherë me topat tuaj të rinj të tenisit? Dergesat tona janë të shpejta.

Ne në Smash.al e dimë se sa shumë dëshironi t'i merrni shpejt topat e tenisit. Pikërisht për këtë arsye, shërbimet tona të transportit dhe dërgesës janë shumë të shpejta: të gjitha modelet e topave të tenisit janë gjithmonë të disponueshme në magazinat tona dhe ne jemi në gjendje t'i dërgojmë ato me shpejtësi rrufeje. Korrierët tanë dërgojnë në të gjithë Shqiperine në 1-2 ditë pune. Per produketet qe nuk jane ne magazine dergesa behet ne 1 javë -10 ditë.

Product added to wishlist
Product added to compare.