PADEL

Je duke parë 1 - 17 nga 17 artikull(j)

Padel

Padeli është sporti i momentit, i lindur rastësisht në vitin 1969, kur meksikani Enrique Corcuera, duke pasur një hapësirë ​​shumë të vogël në dispozicion për të ndërtuar një fushë tenisi, vendosi të konsideronte muret e shtëpisë së tij si pjesë të fushës së lojës. Sot padeli  po perhapet në të gjithë botën, ai është krijuar për lojtarë të të gjitha moshave dhe të të gjitha llojeve, të gatshëm për të sfiduar njëri-tjetrin në çifte. Raketa më të vogla, topa më të butë, fusha më të vogla, të njëjtin rezultat si tenisi. Loja e padelit është një përzierje e fuqisë, lëvizjeve të shpejta dhe reagimeve instiktive. Filloni sfidën tuaj, zbuloni gjithçka rreth padelit në dyqanin online të smash.al!

Të gjitha pajisjet padel janë në smash.al

Vetëm në Smash Albania mund t'i blini të gjitha pajisjet në internet për t'u argëtuar në fushë. Filloni me  raketën e padelit, zgjidhni menjëherë nga ato të ofruara nga markat e specializuara të momentit duke identifikuar formatin më të përshtatshëm për lojën tuaj: diamanti, loti ose rrumbullakët. Pastaj kaloni te këpucët; një performancë e shkëlqyer varet edhe nga zgjedhja e këpucëve tuaja të reja padel. Në fakt, ne kemi përzgjedhur për ju modelet teknike të markave më të mira të sektorit: adidas, Nike, Head, Babolat, Bullpadel janë vetëm disa. Zbuloni ato që janë më afër nivelit tuaj të lojës dhe karakteristikave tuaja fizike. Plotësoni veshjen tuaj me  çanta padel, për të bartur gjithçka që ju nevojitet në fushë dhe me  aksesorë për ju dhe raketën tuaj. Së fundi, mos harroni  topat e padelit : ato për gara apo për stërvitje, gjithmonë do të gjeni më të përshtatshmet!

Transporti i Shpejtë: Ne ju ofrojmë shërbimet më të mira

Të gjithë artikujt padel që shihni në sitin web janë të disponueshëm në magazinë dhe gati për t'u dërguar pas disa ditesh. Do të habiteni nga shpejtësia me të cilën ne e përpunojmë porosinë tuaj, duke e dorëzuar atë në shtëpinë tuaj ose në adresën që keni treguar në 48 orë.

Product added to wishlist
Product added to compare.