Veshje

Je duke parë 1 - 5 nga 5 artikull(j)

VESHJE TENISI

Veshjet tona të tenisit janë të dizajnuara në mënyrë që të mund të realizoni lëvizjet tuaja në fushë,  në të gjitha rrethanat dhe në të gjitha stinët. Kështu do të gjeni një gamë të gjerë kompletesh  për të gjithë fillestarët, konkurrentët dhe entuziastët e tenisit,  të përshtatura në mënyrë perfekte për të gjitha morfologjitë dhe për të gjitha madhësitë.  

VESHJE TENISI PËR TË GJITHA SHIJET 

Ndër veshjet tona të tenisit,  ju do të keni zgjedhjen midis një game të gjerë ngjyrash, nga më të maturat tek ato më origjinalet për të pasur një pamje ultra të matur ose për të shprehur imagjinatën tuaj! Megjithatë, ka diçka për të gjitha shijet. Zgjedhni midis të gjitha stileve të veshjeve të tenisit  që ne ofrojmë, gjithmonë në modë. Në fakt, nëse jeni duke kërkuar për një këmishë polo tenisi  të ngushtë ose të gjerë , një bluzë të këndshme  , pantallona të shkurtra  elegante ose një fund tenisi,  do të gjeni atë që është e duhura për ju në Tennispro.it. Zbuloni gjithashtu aksesorët tanë të tenisit, kapele, fasha, shirita dore dhe madje edhe  çorape. Ju takon juve të shkëlqeni në fushë, të veshur siç duhet nga koka te këmbët! Zgjedhja jonë e veshjeve të klubit do t'ju lejojë gjithashtu të zgjidhni nga modele të shumta. 

ZGJIDHNI VESHJEN TUAJ TENISI NGA ZGJEDHJET TONA PERFORMANCE

Markat e specializuara në tenis  zhvillojnë produkte me teknologji që favorizojnë evakuimin e djersës  për t'ju mbajtur të thatë edhe gjatë përpjekjeve më intensive. Materiale teknike, strech ose pambuku: gjeni atë që ju përshtatet për gara ose stërvitje . Do t'i vlerësoni kostumet tona Nike, Adidas  apo edhe Lacoste , të cilat ofrojnë evakuim të mirë të djersës për t'ju mbajtur të thatë. apo edhe pëlhura e tyre që do t'ju lejojë të kuptoni veten në lëvizjet tuaja. 

VESHJET TONA TË TENISIT

Frymëzohuni nga lojtari juaj i preferuar duke veshur çantën e tij! Me gamën tonë të veshjeve profesionale,  ju mund të siguroni veshje nga lojtarët më të mëdhenj të tenisit .  Pra, zbuloni veshjet dhe aksesorët e tenisit të vlerësuar shumë nga  Roger Federer , Rafael Nadal, Dimitrov ose nga  Novak Djokovic , Caroline Garcia , Serena Williams . Duke marrë veshjet e tyre të performancës, ju përmirësoheni në mënyrë progresive në fushë dhe mund të jeni efektiv. Gjithashtu zgjidhni veshjet e lojtarëve tuaj të preferuar të veshur gjatë 4 turneve Grand Slam, Australian Open , Roland Garros , Wimbledon , US Open  ; si në turnetë e tjera të vitit; për shembull  Masters 1000 , ATP 500 , ATP 250 , WTA Premier Event dhe në fund  Ngjarja Ndërkombëtare WTA .

Product added to wishlist
Product added to compare.