Aksesore

Je duke parë 1 - 13 nga 13 artikull(j)

Aksesorë tenisi

Aksesore per tenis. Grip te markave me te mira. Mirë se vini në një nga departamentet më të pasura të dyqanit online të tenisit. Pavarësisht nëse është një grip apo një anti-vibracion, zgjedhja e aksesorëve të tenisit kërkon vëmendje dhe të kesh mundësinë për të zgjedhur nga mijëra modele është padyshim gjëja më e këndshme për një tenist. Në Smash.al mund të gjeni produktet e markave më të mira dhe gjithmonë me çmime shumë konkurruese. Fasho per kyç tenisi, kapele, çorape tenisi të çdo modeli dhe ngjyre: do të jeni të kenaqur për zgjedhjen tuaj! Zgjidhni aksesorët tuaj të tenisit midis atyre të: Babolat ,  Head , Wilson , Dunlop , Nike dhe shumë të tjerë.

Aksesorë për raketë dhe fushë tenisi

Reketa juaj e tenisit mund të personalizohet me shumë aksesorë, duke filluar nga grip klasike e zëvendësimit deri te shiriti i plumbit për të ndryshuar ekuilibrin. Edhe kapja e raketës është thelbësore për të qenë në gjendje të luani të gjitha goditjet në siguri të plotë dhe të shmangni rrëshqitjet e bezdisshme. Zgjidhni gripin e duhur të  tepërt : ngjitëse nëse ju pëlqen kapja maksimale, e butë nëse doni të garantoni një ndjesi të thatë në dorë. Bleni një amortizues vibracioni në internet në dyqanin e tenisit   për të bllokuar frekuencat negative të transmetuara nga telat në kornizë, nuk ka asnjë lojtar tenisi që nuk e ka hasur këtë problem. Gjithashtu në departamentin e gjerë të aksesorëve për këtë fushë gjeni gjithçka që ju nevojitet për të ngritur klubin tuaj të tenisit. Ne jemi në gjendje të dorëzojmë çdo pajisje : rrjeta tenisi , beze kundër erës , karroca me top  dhe  aksesorë edukativë për të gjitha aktivitetet.

Të gjithë aksesorët e tenisit në shtëpinë tuaj

Nuk ka asgjë më të lehtë se sa të krijosh një fushë tenisi ose të pajisesh me të gjithë aksesorët e nevojshëm të tenisit duke vizituar seksionin e dedikuar në dyqanin online. Në Shmash.al mund të mbështeteni në disponueshmërinë e të të gjitha produkteve që shihni , dhe ju vetëm duhet të mbushni shportën tuaj me një blerje prej 99 € për të përfituar nga transporti falas. Ne jemi gjithashtu në gjendje të dërgojmë aksesorët tuaj të tenisit dhe nese nuk i disponojme momentalisht ne magazine brenda 1 jave - 10 dite,  kudo që ju nevojiten në të gjithë Shqiperine. Na provoni, do të mahniteni nga shpejtësia jonë!

Product added to wishlist
Product added to compare.