kepuce asics
kepuce asics gel game 8
kepuce asics te bardha
kepuce asics per te gjitha fushat
kepuce asics per tenis
KEPUCE ASICS GEL GAME 8 PER TE GJITHA SIPERFAQET
kepuce tenisi asics
kepuce asics
kepuce asics gel game 8
kepuce asics te bardha
kepuce asics per te gjitha fushat
kepuce asics per tenis
KEPUCE ASICS GEL GAME 8 PER TE GJITHA SIPERFAQET
kepuce tenisi asics

KEPUCE ASICS GEL GAME 8 PER TE GJITHA SIPERFAQET

9 328 Lekë

Këpuca Asics Gel Game All Surfaces është përditësuar në versionin 8 me një kozmetikë të re bardh e zi. Ideal për lojtarë të rastësishëm, ky model ruan vetitë e shkëlqyera të versionit të tij të mëparshëm duke u mbështetur këtë herë në ventilim dhe fleksibilitet të përmirësuar.

Marka
  • asics
Zgjidh numrin
 

Aspekti "fushë":

Këpucët Asics Gel Game 8 All Surfaces janë modeli i referencës për të gjithë lojtarët amatorë që duan të përfitojnë nga një këpucë me një raport të shkëlqyer cilësi/çmim.

E qëndrueshme dhe e rehatshme, falë mbi të gjitha një tabani të përmirësuar që ofron fleksibilitet më të mirë, kjo këpucë do t'ju lejojë të luani për një kohë të gjatë pa u lodhur këmbët.

Stabiliteti është përmirësuar gjithashtu me shtimin e futjeve prej lëkure sintetike dhe një filmi poliuretani.

Këpuca përmban gjithashtu një konstruksion të ri që kombinon xhelin e famshëm të Asics në pjesën e përparme dhe shkumën EVA në pjesën e mesme për të thithur goditjen maksimale kur jeni në fushë.

Krahasuar me modelin e mëparshëm, ju do të keni një këpucë edhe më të frymëmarrjes falë dizajnit të pjesës së sipërme rrjetë që do t'i mbajë këmbët tuaja të freskëta në të gjitha rrethanat.

Aspekti "teknik":

- Mbështetja me GEL në pjesën e përparme të këmbës që redukton goditjen nga goditja.

- Sistemi Trusstic: Mbështet harkun e këmbës dhe përmirëson stabilitetin.

- Hapni rrjetën e sipërme për të përmirësuar qarkullimin e ajrit

TIPARET TEKNIKE

Pesha 340 g (madhësia e këpucëve 42)

Ngjyra e bardhë

Sipërfaqet TË GJITHA SIPËRFAQEVE

Referenca 1041A192-101

LOJTARËT QË PËRDORIN KËTË PRODUKT

1041A192-101
No reviews
Product added to wishlist
Product added to compare.