kepuce asics gel game 8 new york
kepuce asics gel game 8 new york

KEPUCE ASICS GEL GAME 8 NEW YORK PER TE GJITHA SIPERFAQET

Artikujt e fundit në gjendje
9 330 Lekë

KEPUCE ASICS GEL GAME 8 NEW YORK PER TE GJITHA SIPERFAQET. Këpuca Asics Gel Game All Surfaces është përditësuar në versionin 8 me një kozmetikë të re bardh e zi. Ideal për lojtarë të rastësishëm, ky model ruan vetitë e shkëlqyera të versionit të tij të mëparshëm duke u mbështetur këtë herë në ventilim dhe fleksibilitet të përmirësuar. 

Marka
  • asics
Zgjidh numrin
 

Këpucët e të gjitha gjykatave Asics Gel Game 8 New York janë modeli i referencës për të gjithë lojtarët amatorë që duan të përfitojnë nga një këpucë me një raport të shkëlqyer cilësi/çmim.

E qëndrueshme dhe e rehatshme, falë mbi të gjitha një tabani të përmirësuar që ofron fleksibilitet më të mirë, kjo këpucë do t'ju lejojë të luani për një kohë të gjatë pa u lodhur këmba juaj.

Stabiliteti është përmirësuar gjithashtu me shtimin e futjeve prej lëkure sintetike dhe një filmi poliuretani.

Këpuca përmban gjithashtu një konstruksion të ri që kombinon Xhelin e nënshkrimit të Asics në pjesën e përparme dhe shkumën EVA në pjesën e mesme për të siguruar thithjen maksimale të goditjeve ndërsa lëvizni nëpër fushë.

Krahasuar me modelin e mëparshëm, ju do të keni një këpucë edhe më të frymëmarrjes falë dizajnit të pjesës së sipërme rrjetë e cila do t'i mbajë këmbët tuaja të freskëta në të gjitha rrethanat.

Aspekti teknik:

- Zbutës GEL i pjesës së përparme të këmbës për të reduktuar goditjen nga ndikimi.

- Sistemi Trusstic: Mbështet harkun e këmbës dhe përmirëson qëndrueshmërinë

- Pjesa e sipërme rrjetë e hapur për të përmirësuar qarkullimin e ajrit

TIPARET TEKNIKE

Pesha 297 g (madhësia e këpucëve 42)

Ngjyrë E bardha dhe jeshile

Sipërfaqet TË GJITHA SIPËRFAQET

Referenca 1041A192-104

LOJTARËT QË PËRDORIN KËTË PRODUKT

1041A192-104
No reviews
Product added to wishlist
Product added to compare.