kepuce tenisi adidas origjinale
  • Vetëm online
kepuce tenisi adidas origjinale

KEPUCE TENSI ADIDAS COURTJAM CONTROL PER TE GJITHA SIPERFAQET

Artikujt e fundit në gjendje
10 490 Lekë

KEPUCE TENSI ADIDAS COURTJAM CONTROL PER TE GJITHA SIPERFAQET. Zbuloni versionin e ri të CourtJam Control: këpucët adidas CourtJam Control. Ideale për lojtarët e rregullt dhe të klubit, ofron stabilitet dhe qëndrueshmëri të shkëlqyer për t'ju lejuar të përqendroheni në lojën tuaj. Këpuca vjen në një skemë ngjyrash blu dhe të bardhë për t'i shtuar një larmi ngjyrash veshjes suaj.

Marka
  • adidas
Zgjidh numrin

 

Pamja në terren:

Këpuca adidas CourtJam Control e të gjithë fushës është projektuar për lojtarët që kërkojnë një ndjenjë të shkëlqyer nën këmbë. Pjesa e mesit me amortizues Bounce do t'ju ndihmojë të lëvizni rrjedhshëm dhe të fitoni më shumë pikë në fushë. Thonja është e fortë dhe e projektuar për t'i bërë ballë shkëmbimeve më intensive falë teknologjisë Adiwear. Së fundmi, pjesa e përparme e këmbës përmban teknologjinë Adituff për t'i rezistuar gërryerjes.

Shtimi i sistemit të rrotullimit do të përmirësojë qëndrueshmërinë dhe mbështetjen e ofruar nga ky Kontroll i CourtJam gjatë lëvizjeve më intensive.

Modeli perfekt për lojtarët e rregullt ose të rastësishëm që kërkojnë një këpucë me vlerë të shkëlqyer për para.

Aspekti teknik:

- Adituff: mbrojtje e përparme e këmbës që garanton qëndrueshmëri më të madhe, veçanërisht në zonën e

gishtave - adiwear: thembra me zona të ndjeshme të përforcuara për qëndrueshmëri më të madhe.

- Bounce: shollë e mesit që siguron amortizimin dhe kthimin e lartë të energjisë për të "fryrje" në fushë.

- Sistemi i rrotullimit: pjesë e shputës që stabilizon këmbën gjatë lëvizjes.

- Mbrojtës me dantella në pjesën e brendshme të këmbës për të parandaluar konsumimin gjatë rrëshqitjes.

TIPARET TEKNIKE

Pesha 250 g (madhësia e këpucëve 42)

Ngjyrë blu-bardhë

Sipërfaqet TË GJITHA SIPËRFAQET

Referenca GY4002

LOJTARËT QË PËRDORIN KËTË PRODUKT

1041A192-104
1 Reviews

Sherbim klienti profesional
Sherbim klienti profesional. Bravo.
By Bledi on 23-03-23
Product added to wishlist
Product added to compare.