rekete tenisi head per femije
RAKETË TENISIT HEAD SPEAD JUNIOR 25
RAKETË TENISIT HEAD SPEAD JUNIOR 25
RAKETË TENISIT HEAD SPEAD JUNIOR 25
rekete tenisi head per femije
RAKETË TENISIT HEAD SPEAD JUNIOR 25
RAKETË TENISIT HEAD SPEAD JUNIOR 25
RAKETË TENISIT HEAD SPEAD JUNIOR 25

RAKETË TENISIT HEAD SPEAD JUNIOR 25

Artikujt e fundit në gjendje
2 900 Lekë

Reketa e tenisit Head Speed ​​​​Junior 25 është perfekte për kampionët e rinj që sapo kanë filluar ose duan të luajnë herë pas here. Kjo raketë ka një dizajn të bardhë me monstra të vegjël që do të kënaqin të vegjlit.

 

Ky model është përshtatur për juniorët që ushtrojnë tenis në kohën e tyre të lirë, por edhe në konkurrencë me masat midis 1m25 dhe 1m40 (8-10 vjeç). I bërë nga alumini, ky model do t'i lejojë fëmijët të fillojnë garat e tyre të para me një raketë solide të përshtatur me morfologjinë e tyre.

Për më tepër, teknologjia Damp+ e vendosur në pjesën e sipërme të dorezës thith dridhjet në goditje për rehati maksimale.

KARAKTERISTIKAT TEKNIKE

teknologjitë Lagësht plus

Përbërja Alumini

Gjatësia 64 cm

Seksioni i kornizës 24 mm

Modeli i vargut 16x19

Lartësia e fëmijës Fëmija 125 deri në 140 cm i gjatë (8-10 vjeç)

236701-01
No reviews
Product added to wishlist
Product added to compare.