RAKETE PADELI - BABOLAT CONTACT NGJYERE E ZEZE/PORTOKALLI
RAKETE PADELI - BABOLAT CONTACT NGJYERE E ZEZE/PORTOKALLI
RAKETE PADELI - BABOLAT CONTACT NGJYERE E ZEZE/PORTOKALLI
RAKETE PADELI - BABOLAT CONTACT NGJYERE E...
RAKETE PADELI - BABOLAT CONTACT NGJYERE E...
RAKETE PADELI - BABOLAT CONTACT NGJYERE E...

RAKETE PADELI - BABOLAT CONTACT NGJYERE E ZEZE/PORTOKALLI

8 730 Lekë

Babolat Contact është raketa padel e krijuar për lojtarët fillestarë që kërkojnë lehtësi, manovrim dhe rehati për një lojë më të lehtë.

Marka
  • Babolat
Forma
  • Rrethore
Niveli i lojtarit
  • Junior
Korniza
  • Glass fiber
Pesha
  • 345/360 gr
Ngjyra
  • E zezë
 

Detaje:

Forma: e rrumbullakët

Trashësia: 38 mm

Pesha: 345 gr

Bilanci: 265 mm

Korniza: karboni

Sipërfaqja: tekstil me fije qelqi

Bërthama: EVA me densitet të ulët

Përfundimi: i qetë

Niveli i lojtarit: fillestar

Rrip dore

Raketa përmban një këllëf me zinxhir dhe rrip të rregullueshëm mbi supe

BPR035
No reviews
Product added to wishlist
Product added to compare.