HEAD GRAPHENE 360+ DELTA PLUS PADEL ZI/KUQ/PORTOKALLI
HEAD GRAPHENE 360+ DELTA PLUS PADEL ZI/KUQ/PORTOKALLI
HEAD GRAPHENE 360+ DELTA PLUS PADEL...
HEAD GRAPHENE 360+ DELTA PLUS PADEL...

HEAD GRAPHENE 360+ DELTA PLUS PADEL ZI/KUQ/PORTOKALLI

23 300 Lekë

Blini raketën e padelit Head Graphene 360+ Delta Plus ekskluzivisht në SMASH Tennis&Padel. I rehatshëm dhe i lehtë për t'u përdorur, ai është projektuar për entuziastët e nivelit mesatar

Marka
  • Head
Forma
  • Diamant
Niveli i lojtarit
  • Lojtar Club
Korniza
  • Carbon
Pesha
  • 345/360 gr
Ngjyra
  • E kuqe
 

Detaje:

Forma: diamant

Trashësia: 38 mm

Pesha: 360 gr

Bilanci: 270 mm

Korniza: grafeni dhe karboni

Sipërfaqja: tekstil me fije qelqi

Bërthama: shkumë

Përfundimi: i qetë

HPR037
No reviews
Product added to wishlist
Product added to compare.