RAKETE PADELI BULLPADEL ATOM EXCLUSIVE
RAKETE PADELI BULLPADEL ATOM EXCLUSIVE
RAKETE PADELI BULLPADEL ATOM EXCLUSIVE
RAKETE PADELI BULLPADEL ATOM EXCLUSIVE
RAKETE PADELI BULLPADEL ATOM EXCLUSIVE
RAKETE PADELI BULLPADEL ATOM EXCLUSIVE
  • -10%
RAKETE PADELI BULLPADEL ATOM EXCLUSIVE
RAKETE PADELI BULLPADEL ATOM EXCLUSIVE
RAKETE PADELI BULLPADEL ATOM EXCLUSIVE
RAKETE PADELI BULLPADEL ATOM EXCLUSIVE
RAKETE PADELI BULLPADEL ATOM EXCLUSIVE
RAKETE PADELI BULLPADEL ATOM EXCLUSIVE

RAKETE PADELI BULLPADEL ATOM EXCLUSIVE

7 340 Lekë 8 156 Lekë -10%

Kjo raketë padel Bullpadel Atom , me dizajn të zi dhe jeshile, është bërë nga fibra poliglass për fleksibilitet dhe qëndrueshmëri të shkëlqyer.

Marka
  • Bullpadel
Forma
  • Rrethore
Niveli i lojtarit
  • Fillestar
Korniza
  • Glass fiber
Pesha
  • 365/390 gr
Ngjyra
  • E zezë
 

BABOLAT CONTACT PADEL NGJYRE BLU/KUQE

PËRSHKRIMI DHE VEÇORITË

Forma e rrumbullakët do të ofrojë shumë saktësi për të goditur zonat e dëshiruara me çdo goditje. Pesha mesatare prej 367 g e kombinuar me ekuilibrin e ulët siguron një gjuajtje shumë të qëndrueshme.

Përdorimi i një shkume të butë do t'i japë kësaj rakete fuqi dhe rehati shtesë.

Kjo raketë është e përkryer për lojtarët e rastësishëm ose fillestarët që kërkojnë kontroll.

Detaje:

- Polyglass: fibër e krijuar nga qelqi i shkrirë që i jep raketës fleksibilitet dhe forcë

- Carbontube: ndërtim karboni i raketës për një ekuilibër të shkëlqyer midis fuqisë dhe kontrollit

- SoftEVA: shkumë e butë që do të përmirësojë reagimin e raketës

TIPARET TEKNIKE

Forma e raketës Rrethrrotullim

Pesha 360-375 g

Gjatësia 45 cm

Trashësia 38 mm

Bilanci Poshtë

Rreshtim i raketës padel Nr

Referenca 464964

464964

Bullpadel

No reviews
Product added to wishlist
Product added to compare.