KAPELE TENISI AEROREADY PËR FEMRA ADIDAS
KAPELE TENISI AEROREADY PËR FEMRA ADIDAS
KAPELE TENISI AEROREADY PËR FEMRA ADIDAS
KAPELE TENISI AEROREADY PËR FEMRA ADIDAS
KAPELE TENISI AEROREADY PËR FEMRA ADIDAS
KAPELE TENISI AEROREADY PËR FEMRA ADIDAS
KAPELE TENISI AEROREADY PËR FEMRA ADIDAS
KAPELE TENISI AEROREADY PËR FEMRA ADIDAS

KAPELE TENISI AEROREADY PËR FEMRA ADIDAS

Artikujt e fundit në gjendje
2 490 Lekë

Kapele tenisi adidas per fermra 

Kjo kapele adidas Aeroready është një domosdoshmëri për çantën tuaj të tenisit. E pajisur me një strehe të lakuar dhe një rrip të rregullueshëm Velcro në pjesën e pasme, do t'ju mbrojë nga dielli duke ofruar rehati dhe mbështetje.

Ngjyra e bardhë dhe logoja e adidas në qendër do t'i japin një prekje elegance garderobës tuaj.

 

Kjo kapele adidas Aeroready është një domosdoshmëri për çantën tuaj të tenisit. Kapelja eshet e pajisur me një strehe të lakuar dhe një rrip të rregullueshëm Velcro në pjesën e pasme, do t'ju mbrojë nga dielli duke ofruar rehati dhe mbështetje.

Ngjyra e bardhë dhe logoja e adidas në qendër do t'i japin një prekje elegance garderobës tuaj.

Kapele tenisi strehe e bardhe adidas. 

Kliko ketu per te pare te gjitha veshje tenisi

KARAKTERISTIKAT TEKNIKE

Logo ne qender

Përbërja 100% poliestër i ricikluar

Ngjyrë të bardhë

Referenca HA5541-OSFW

HA5541-OSFW
No reviews
Product added to wishlist
Product added to compare.