PESHQIR TENISI BABOLAT MEDIUM AERO ROZE
PESHQIR TENISI BABOLAT MEDIUM AERO ROZE

PESHQIR TENISI BABOLAT MEDIUM AERO ROZE

Artikujt e fundit në gjendje
2 200 Lekë

PESHQIR TENISI BABOLAT MEDIUM AERO ROZE.

Ky peshqir është ideal për të tharë duart ose fytyrën kur ndërroni anët. Do t'ju mbajë të thatë dhe të rehatshëm në mënyrë që të jepni më të mirën tuaj në fushë. Plus, mund t'i japë prekjen perfekte të tenisit në banjën tuaj.

 

Merrni këtë peshqir rozë Babolat Medium Aero!

Ky peshqir është ideal për të tharë duart ose fytyrën kur ndërroni anët. Do t'ju mbajë të thatë dhe të rehatshëm në mënyrë që të jepni më të mirën tuaj në fushë. Plus, mund t'i japë prekjen perfekte të tenisit në banjën tuaj.

Mos hezitoni, merrni këtë peshqir tani për ta vënë veten në vendin e lojtarëve më të mirë në botë.

KARAKTERISTIKAT TEKNIKE

Përbërja 100% pambuk

Ngjyrë trëndafili

Referenca 5UA1391-5057

5UA1391-5057
No reviews
Product added to wishlist
Product added to compare.