ÇANTË TENISI BABOLAT PURE DRIVE 12
ÇANTË TENISI BABOLAT PURE DRIVE 12
ÇANTË TENISI BABOLAT PURE DRIVE 12
ÇANTË TENISI BABOLAT PURE DRIVE 12
ÇANTË TENISI BABOLAT PURE DRIVE 12
ÇANTË TENISI BABOLAT PURE DRIVE 12
ÇANTË TENISI BABOLAT PURE DRIVE 12
ÇANTË TENISI BABOLAT PURE DRIVE 12

ÇANTË TENISI BABOLAT PURE DRIVE 12

15 200 Lekë

ÇANTË TENISI BABOLAT PURE DRIVE 12. Kjo çantë tenisi Babolat Pure Drive 12 Racket ofron një pamje më moderne dhe më trendi me një lojë ngjyrash të bazuara në blu. Një çantë konkurrimi që do të përputhet në mënyrë të përkryer me raketat Pure Drive.

Marka
  • Babolat
Ngjyra
  • Blu
 

Kjo çantë tenisi Babolat Pure Drive ka 3 ndarje, 2 prej të cilave janë izotermale për të mbajtur pijet të freskëta dhe për të mbrojtur pajisjet tuaja nga ndryshimet e papritura të temperaturës së jashtme. Pak poshtë çantës do të gjeni një hapësirë ​​të ajrosur e cila do t'ju lejojë të ndani këpucët tuaja nga pjesa tjetër e sendeve tuaja.

Në njërën anë, një xhep gjysmë i ngurtë me zinxhir do t'i mbajë gjërat tuaja për t'i mbajtur pranë, ndërsa në anën tjetër, një xhep i madh anësor me zinxhir do t'ju lejojë të ruani, për shembull, një kuti topi.

Nga ana praktike, rripat e mbushur, të rregullueshëm dhe të heqshëm lejojnë që kjo çantë të mbahet si çantë shpine, mbi supe ose në dorë.

KARAKTERISTIKAT TEKNIKE:

ndarjet 3

Termoizolimi Po

Kapaciteti 12 raketa

Gjatësia 75 cm

Lartësia 32 cm

Thellesi 48 cm

Xhep këpucësh Po

Referenca 751207-136

LOJTARËT QË PËRDORIN KËTË PRODUKT

Fabio Fognini

Lucas Pouille

Sofia Kenin

Karolina Pliskova

751207
No reviews
Product added to wishlist
Product added to compare.