ÇANTË TENISI BABOLAT BABOLAT PURE 9
ÇANTË TENISI BABOLAT BABOLAT PURE 9

ÇANTË TENISI BABOLAT BABOLAT PURE 9

8 700 Lekë

ÇANTË TENISI BABOLAT BABOLAT PURE 9. Kjo çantë tenisi Babolat Pure 9  ofron një pamje më moderne dhe më trendi me një lojë ngjyrash të bazuara në blu. Një çantë konkurrimi që do të përputhet në mënyrë të përkryer me raketat Pure Drive.

Marka
  • Babolat
Ngjyra
  • Gri
 

KARAKTERISTIKAT TEKNIKE:

751134-107
No reviews
Product added to wishlist
Product added to compare.