ÇANTË TENISI HEAD BASE M - PER 6 RAKETA
ÇANTË TENISI HEAD BASE M - PER 6 RAKETA
ÇANTË TENISI HEAD BASE M - PER 6 RAKETA
ÇANTË TENISI HEAD BASE M - PER 6 RAKETA

ÇANTË TENISI HEAD BASE M - PER 6 RAKETA

5 900 Lekë

ÇANTË TENISI HEAD BASE M - PER 6 RAKETA

Çanta e tenisit Head Base M është e madhe, e lehtë dhe funksionale, e përkryer për të mbajtur deri në 6 raketa dhe gjithçka që ju nevojitet për ndeshjen me rehati.

Marka
  • Head
Ngjyra
  • E zezë
 

Detaje:

Dy ndarje me zinxhir për ruajtjen e kornizave dhe veshjeve të zhveshura

Xhep me zinxhir për aksesorët

Doreza të mbushura në pjesën e sipërme me mbyllje Velcro

Dorezë anësore në pëlhurë

Rripat e shpatullave të mbushura dhe të rregullueshme

Logo e shtypur e kokës

Përmasat (M x L ​​x D): 76 x 32 x 28 cm

Pëlhura: 100% poliestër

KARAKTERISTIKAT TEKNIKE:

Referenza: 261413-BKNY

751134-107
No reviews
Product added to wishlist
Product added to compare.