Çante tenisi babolat per nje rakete
  • -200 Lekë
Çante tenisi babolat per nje rakete

Kellef per rakete tenisi Babolat Cover Expert

1 300 Lekë 1 500 Lekë -200 Lekë

Kellef per rakete tenisi Babolat Cover Expert është një mbrojtës profesional per nje raketë së tenisi i krijuar nga marka e njohur "Babolat". Ky produkt është bërë me materiale të cilësisë së lartë për të siguruar mbrojtje optimale për raketën tuaj të tenisit. 

Marka
  • Babolat
Ngjyra
  • E zezë
 

KARAKTERISTIKAT TEKNIKE:

Cover Expert është i dizajnuar me një formë të përshtatshme për raketën dhe është i pajisur me një xhep të sigurt për të mbajtur raketën në vend. Në këtë mënyrë, produkti mund të mbrojë raketën nga dëmtimet dhe plasaritjet e mundshme. Mbrojtësi është i lehtë për t'u transportuar dhe për t'u përdorur, duke e bërë atë një zgjidhje të shkëlqyeshme për lojtarët e tenisit që kërkojnë një mjet mbrojtës të cilin mund ta përdorin lehtësisht edhe nëse janë duke udhëtuar. Babolat Cover Expert është një zgjidhje e shkëlqyeshme për t'i dhënë raketës së tenisit mbrojtjen e duhur në çdo moment dhe kusht loje, duke e bërë këtë produkt një zgjidhje të dobishme dhe praktike për lojtarët e tenisit në të gjitha nivelet e tyre.

KARAKTERISTIKAT TEKNIKE:

Kodi: 900187

900187
No reviews
Product added to wishlist
Product added to compare.