Xhup pulovër me kapuç Nike
Xhup pulovër me kapuç Nike
Xhup pulovër me kapuç Nike
Xhup pulovër me kapuç Nike

Xhup pulovër me kapuç Nike

3 500 Lekë

Xhup pulovër me kapuç Nike – Burra

Ka një kapuç të zi të rregullueshëm me kordon. Xhupi ka nje kapuc ne nivelin e brezit për sendet tuaja personale. Gjithashtu ofron rehati të shkëlqyer falë një materiali të butë dhe të këndshëm për t'u veshur.

Xhupi Nike ka një stil veshjesh sportive që ju mundëson ta vishni në qytet si dhe në fushën e tenisit. Do të bëhet shpejt një pjesë thelbësore e veshjes suaj.

Nike Hoodie është një mënyrë e shkëlqyer për t'u ndjerë rehat brenda dhe jashtë fushës së tenisit!

Marka
  • Nike
Masa

 

XHUP NIKE I ZI

Hoodie me design tennis nike. Xhup tenisi me kapuc i zi me design te kuq nike

KARAKTERISTIKAT TEKNIKE

Qafa Me kapuç

Logo në mes

Përbërja 80% pambuk - 20% poliestër

Ngjyrë e zeze

Referenza STP-01

STP-01
No reviews
Product added to wishlist
Product added to compare.