KUTI ME 18 TUBA NGA 4 TOPA HEAD TOUR XT
  • -1 800 Lekë
KUTI ME 18 TUBA NGA 4 TOPA HEAD TOUR XT

KUTI ME 18 TUBA NGA 4 TOPA HEAD TOUR XT

Artikujt e fundit në gjendje
19 800 Lekë 21 600 Lekë -1 800 Lekë

KUTI ME 18 TUBA NGA 4 TOPA HEAD TOUR XT. Topi  Head Tour XT  është topi i përsosur për lojtarët që kërkojnë ndjesi të shkëlqyera loje dhe madje edhe më shumë rehati sesa topi Head Tour!

Tub me 4 topa = Lekë 1100

 

Ideale për të luajtur në fusha të vështira ose në mot të nxehtë, ky Tour XT do të jetë më pak i gjallë se versioni klasik, por do të ofrojë më shumë ndjesi dhe rehati.

Teknologjia Impact (En)core gjithashtu lejon që ky top të ofrojë më shumë kontroll në goditje për lojë më të lehtë.

Risi e vogel por shume e pershtatshme per nje tenist, tubi dhe kapaku i kesaj tube jane 1 cope qe te mos humbisni kapakun!

Kartoni me 18 kanaçe me 4 topa

Për blerjen e dy kartonave ofrohet një furnizim Head

TIPARET TEKNIKE

Referenca 570824-18

570824-18
No reviews
Product added to wishlist
Product added to compare.