top tenisi head tour xt 10 kuti me 4 topa
4 topa topa tenisi marka head tour xt
top tenisi head tour xt
  • Vetëm online
  • -1 000 Lekë
top tenisi head tour xt 10 kuti me 4 topa
4 topa topa tenisi marka head tour xt
top tenisi head tour xt

Topa tenisi HEAD TOUR XT 10 tuba me 4 topa

11 000 Lekë 12 000 Lekë -1 000 Lekë

TUB ME 4 TOPA TENISI HEAD TOUR XT. Topi  Head Tour XT  është topi i përsosur për lojtarët që kërkojnë ndjesi të shkëlqyera loje dhe madje edhe më shumë rehati sesa topi Head Tour!

Tub me 4 topa = Lekë 1100

 

Ideale për të luajtur në fusha të vështira ose në mot të nxehtë, ky Tour XT do të jetë më pak i gjallë se versioni klasik, por do të ofrojë më shumë ndjesi dhe rehati.

Teknologjia Impact (En)core gjithashtu lejon që ky top të ofrojë më shumë kontroll në goditje për lojë më të lehtë.

Risi e vogel por shume e pershtatshme per nje tenist, tubi dhe kapaku i kesaj tube jane 1 cope qe te mos humbisni kapakun!

TIPARET TEKNIKE

Referenca 57082 - 10

570824-10
No reviews
Product added to wishlist
Product added to compare.