4 topa topa tenisi marka head tour xt
4 topa topa tenisi marka head tour xt

TUB ME 4 TOPA TENISI HEAD TOUR XT

1 200 Lekë

TUB ME 4 TOPA TENISI HEAD TOUR XT. Topi  Head Tour XT  është topi i përsosur për lojtarët që kërkojnë ndjesi të shkëlqyera loje dhe madje edhe më shumë rehati sesa topi Head Tour!

 

Ideale për të luajtur në fusha të vështira ose në mot të nxehtë, ky Tour XT do të jetë më pak i gjallë se versioni klasik, por do të ofrojë më shumë ndjesi dhe rehati.

Teknologjia Impact (En)core gjithashtu lejon që ky top të ofrojë më shumë kontroll në goditje për lojë më të lehtë.

Risi e vogel por shume e pershtatshme per nje tenist, tubi dhe kapaku i kesaj tube jane 1 cope qe te mos humbisni kapakun!

Kartoni me 18 pako me 4 topa

Për blerjen e topave tjere klikoni ketu

TIPARET TEKNIKE

Referenca 57082

570824
1 Reviews

Top i mire per nivel mesatar
Luaj pothuajse gjithmonë me ktë lloj topi. Sipas mendimit tim është një zgjedhja me e mirë për lojtarët e nivelit të mesëm
By Erland on 31-01-23

Ndoshta mund të pëlqejë edhe

Product added to wishlist
Product added to compare.